Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2006, 21:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
kahek2 napsal:
V HB si dělají co chtějí, pravidla nepravidla. Počkejte co bude za mela, až budou dobíhat fixace a tím i uroky... Jinak měsíc ti stejně stačit nebude

Pani na telefóne vravela, že ak mi mesiac stačiť nebude, tak nech zavolám znovu a opäť to predĺžime...
Inak ročná fixácia mi dobehla, pred týždňom som akurát podpisoval novú úrokovú sadzbu.. (o poznanie vyššiu) Sad


Ano, slyšel jsem jak se v HB chovají k stávajícím klientum. Pry pomáhá nepodepsat první návrh co dají na stůl. Záleží na nervech a argumentech
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je super, akorat ze uz jsem stejne o 200 Kc lehci, bo jsem zazadala o rocni odklad. To jim to trvalo...no nic.
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wolfik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, jen tak bokem, o cem se tu bavite ? Mne naposled poslala asi mestska cast Kolaudacni rozhodnuti a nejake papiry navrh na povoleni vkladu do katastru nemovitosti. Jak pisete HB mi nic neposlala ze chce nejake fotky nebo neco z katastru..

Omlouvam se jestli pisu z cesty ale vubec se v tom nevyznam, nevim vubec co mam komu kdy dat, co mam kdy dostat, kde bych to nasel atd.?

Diky
W.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie wolfikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Ahoj, jen tak bokem, o cem se tu bavite ? Mne naposled poslala asi mestska cast Kolaudacni rozhodnuti a nejake papiry navrh na povoleni vkladu do katastru nemovitosti. Jak pisete HB mi nic neposlala ze chce nejake fotky nebo neco z katastru..

Omlouvam se jestli pisu z cesty ale vubec se v tom nevyznam, nevim vubec co mam komu kdy dat, co mam kdy dostat, kde bych to nasel atd.?

Diky
W.


Ahoj,

v tom případě bych Ti doporučil si zavolat na Tvojí hypoteční banku (HB?CS?) a zeptal se přímo jich, jestli jim něco nechybí v dokumentaci, kterou jsi zatím předal.
Předpokládám, že budeš muset navštívit Katastrální úřad a chtít po nich výpis z katastru s vyznačením vlastníka (Ty), s vyznačením zástavního práva (Tvoje hypoteční banka) a kolaudačního stavu budovy, ve které bydlíš (budovy A a C jsou vedené na KN jako zkolaudované, budova B ještě ne). Tento výpis (na Katastru po Tobě budou chtít 100 Kč kolek) pak odneseš/pošleš na hypoteční banku.

Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wolfik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.11.2006, 16:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky moc za info, ja tady ten urednickej siml nemam rad a nejak se s tim nekamaradim Sad..

W.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie wolfikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Diky moc za info, ja tady ten urednickej siml nemam rad a nejak se s tim nekamaradim ..

W.


Jo jo, z úřednického šimla by nebyly dobrý ani klobásy. Já jsem z toho měl půl šestý, když jsem to celé obíhal dokola jak blbec.

Tak pevné nervy!! Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 16:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pocujte, ako funguje ten zapis do katastru, je tu niekto kto ma trvale bydlisko mimo CR? V tom pripade zapisu do katastru tu adresu trvaleho bydliska, alebo prechodne bydlisko v CR?
Lebo podmienka na nadobudnutie nemovitosti je mat aspon prechodne bydlisko v CR (pre obcanov statov EU), ale neviem v ktorej faze, a ci vobec to nejako ten urad kontroluje... Chce katastralny urad odomna vidiet ten preukaz o prechodnom pobyte alebo ako?
Ide mi o to ze ja mam ten preukaz (ktory som si vybavoval iba kvoli tomu bytu) platny do 30.11. a vobec sa mi nechce stat niekde na policii kvoli tomu aby som si ho predlzoval, okrem toho by som si musel menit adresu lebo uz byvam inde... Ak ten preukaz vobec nechcu vidiet a zapisuju tam trvale bydlisko tak mi je uplne zbytocne si ho predlzovat. Alebo ak to stihnu do 30.11. cim by som si nebol az tak isty
Viete niekto ako to funguje?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 16:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslim ze to pro ten zapis musis mit. www.dara.cz/dotazy.aspx
   OfflineOsobní galerie SZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 23:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S napsal(a):
Myslim ze to pro ten zapis musis mit. www.dara.cz/dotazy.aspx


Ja viem ze podla zakona to treba, ale nikde som sa nedocital kto a kedy to odomna bude chciet. Vsak ja ten preukaz mam, ale ked im ho dam, potom im to bude trvat pol roka a potom mi oznamia ze ma nezapisali lebo medzitym vyprsala platnost tak sa mi asi bude otvarat nozik vo vrecku, a predpokladam ze to je celkom realne ze to bude takto prebiehat.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 23:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zkusim zistit Cool
   OfflineOsobní galerie SZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja viem ze podla zakona to treba, ale nikde som sa nedocital kto a kedy to odomna bude chciet. Vsak ja ten preukaz mam, ale ked im ho dam, potom im to bude trvat pol roka a potom mi oznamia ze ma nezapisali lebo medzitym vyprsala platnost tak sa mi asi bude otvarat nozik vo vrecku, a predpokladam ze to je celkom realne ze to bude takto prebiehat.[/quote]



Trochu na uklidnění - teď jsem převáděla byt do os. vl. taky na P-10, založení řízení a zaplombování bylo 16.4.07 a vklad byl proveden 6.6.07, takže docela fofr. Známá z realitky mi říkala, že vzhledem ke stížnostem na lhůty na KN v Praze začali rozdělovat zápisy na katastry mimopražské, kde zjistili, že tam mají minimum práce. Snad se to teda fakt zlepšilo.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
Trochu na uklidnění - teď jsem převáděla byt do os. vl. taky na P-10, založení řízení a zaplombování bylo 16.4.07 a vklad byl proveden 6.6.07, takže docela fofr. Známá z realitky mi říkala, že vzhledem ke stížnostem na lhůty na KN v Praze začali rozdělovat zápisy na katastry mimopražské, kde zjistili, že tam mají minimum práce. Snad se to teda fakt zlepšilo.


... no konečně je to napadlo ... taky to nemohli udělat už před rokem ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
S
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
S napsal(a):
Myslim ze to pro ten zapis musis mit. www.dara.cz/dotazy.aspx


Ja viem ze podla zakona to treba, ale nikde som sa nedocital kto a kedy to odomna bude chciet. Vsak ja ten preukaz mam, ale ked im ho dam, potom im to bude trvat pol roka a potom mi oznamia ze ma nezapisali lebo medzitym vyprsala platnost tak sa mi asi bude otvarat nozik vo vrecku, a predpokladam ze to je celkom realne ze to bude takto prebiehat.


katastr to nijak nekontroluje, musis to ukazat kdyz budes delat overeni smlouvy u notare, na katastr se dava navrh na vklad a 4 smlouvy. stejne prej to povoleni budes potom muset prodlouzit
   OfflineOsobní galerie SZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S napsal(a):
JoHnY napsal:
S napsal(a):
Myslim ze to pro ten zapis musis mit. www.dara.cz/dotazy.aspx


Ja viem ze podla zakona to treba, ale nikde som sa nedocital kto a kedy to odomna bude chciet. Vsak ja ten preukaz mam, ale ked im ho dam, potom im to bude trvat pol roka a potom mi oznamia ze ma nezapisali lebo medzitym vyprsala platnost tak sa mi asi bude otvarat nozik vo vrecku, a predpokladam ze to je celkom realne ze to bude takto prebiehat.


katastr to nijak nekontroluje, musis to ukazat kdyz budes delat overeni smlouvy u notare, na katastr se dava navrh na vklad a 4 smlouvy. stejne prej to povoleni budes potom muset prodlouzit


Kdy potom a preco? Ked to staci pri podpise zmluvy tak preco by som musel predlzovat?

a este teda do toho katastra ide trvale bydlisko aj ked ho mam mimo CR alebo to prechodne v CR?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
S napsal(a):
JoHnY napsal:
S napsal(a):
Myslim ze to pro ten zapis musis mit. www.dara.cz/dotazy.aspx


Ja viem ze podla zakona to treba, ale nikde som sa nedocital kto a kedy to odomna bude chciet. Vsak ja ten preukaz mam, ale ked im ho dam, potom im to bude trvat pol roka a potom mi oznamia ze ma nezapisali lebo medzitym vyprsala platnost tak sa mi asi bude otvarat nozik vo vrecku, a predpokladam ze to je celkom realne ze to bude takto prebiehat.


katastr to nijak nekontroluje, musis to ukazat kdyz budes delat overeni smlouvy u notare, na katastr se dava navrh na vklad a 4 smlouvy. stejne prej to povoleni budes potom muset prodlouzit


Kdy potom a preco? Ked to staci pri podpise zmluvy tak preco by som musel predlzovat?

a este teda do toho katastra ide trvale bydlisko aj ked ho mam mimo CR alebo to prechodne v CR?


Co napises do kupni smlouvy tak jde do katastru. Muzes si vybrat
   OfflineOsobní galerie SZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aha, ok, dik
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2