Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S tou kuchyni nevim, nevim. Vsechno postupne. Jelikoz nevarim a stravuji se po restauracich, kuchyn bude plnit pouze designovy ucel. Za sest let jsem v nynejsim pronajmu nevaril ani jednou, jen jsem dvakrat do tydne vylestil sklokeramickou desku... takze kuchyn bude az uplne nakonec. :O)
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem se chtěla vtírnout, tak nic no
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
TAk se musím přidat...
Bydlíme tu od listopadu a jsme s bydlením opravdu moc spokojeni. Malé reklamace jako prasklé umyvadlo a prohozená teplá a studená voda byly vyřešeny bez problémů do týdne.
Je tu krásný klid, nejsou vůbec slyšet tramvaje-čeho jsem se obávala-je to dobrá lokalita z hlediska dostupnosti...Všechno potřebný je v blízkosti, takže bych vůbec neváhala.
A jak už tu někdo psal, tohle fórum je o tom, že si lidi radí, jak řešit reklamace a závady v domě. Ostatní lokality nemají to štěstí, že by měli tohle fórum, proto se nikde nedočteš o tom, co se tam všechno děje.
Tady napíšeš...nejde v domě to a to a někdo z výboru zařídí, že se to opraví. Proto to vypadá, že si tu všichni stěžujou.
Za naší rodinku musim napsat, že se nám tady báječně bydlí!!!

btw. doufám, že až se nastěuješ a budeš mít hotovou kuchyň, že nás pozveš na kolaudaci chichi Mr. Green
co Vy na to-Vendy, Falezáci, Padáci...a spol? Very Happy)


jo to je pravda - ze tu je vsechno blizko a ze je tady klid
a taky je pravda, ze tu bydli fajn lidi, alespon co jsem mel moznost poznat i diky kuchynske tour
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud byt koupim, urcite jste vsichni zvani.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ještě nás čeká grilovací tour, ale to je trochu off topic Very Happy
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2007, 23:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak koukam, ze na foru zustali jenom skalni "kuchynari" a novi zajemci Smile coz o to, ja tu mam sest vecer, ale ze se vam chce tvrdnout u pocitacu do pulnoci Smile

a aby to nebylo off-topic, tak to je dalsi pripominka k zivotu na NZM - ti fajn lidi se vyskytuji i elektronicky (hlavne kolysta temer nikdy na foru nechybi )
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 06:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co já??? Very Happy Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 06:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ted otazka pro PaDaK: nechali jste si delat zaluzie? Muzes mi nejakou firmu doporucit? S jakou castkou mam do toho "malickeho" bytu tak cca pocitat?
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 07:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Ted otazka pro PaDaK: nechali jste si delat zaluzie? Muzes mi nejakou firmu doporucit? S jakou castkou mam do toho "malickeho" bytu tak cca pocitat?


Pokud tě nezajímá jen názor PaDaKa - mě přijdou dělat žaluzie dnes a firmu jsem si vybrala podle referencí na tomhle fóru, viz topic

http://www.novezahradnimesto.net/viewtopic.php?t=195&highlight=


Very Happy Very Happy Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 07:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Urcite me nezajima nazor jenom PaDaKa Cool Ale jenom u PaDaKa vim, ze bych mel stejny byt a tudiz i pocet oken ako on.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 07:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Urcite me nezajima nazor jenom PaDaKa Cool Ale jenom u PaDaKa vim, ze bych mel stejny byt a tudiz i pocet oken ako on.


Ale jooo, já si dělám srandu Very Happy Víš, ono podle toho topicu, na který jsem ti poslala odkaz, si uděláš představu, většinou tam jsou udávané typy oken..

Ale abychom se nedostali off-topic: už ses rozhodl, jestli u nás budeš bydlet?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

na 90 ano.... v pondeli bych mel skladat zalohu, tak se na to pres viken pekne vyspinkam a v pondeli by se asi udelala rezervace
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
na 90 ano.... v pondeli bych mel skladat zalohu, tak se na to pres viken pekne vyspinkam a v pondeli by se asi udelala rezervace


tak dej pak vedet, jestli jo nebo ne
protoze kdy jo, tak jsi zván
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jenže to asi nestihne, když je to zítra Mad a on bude platit zálohu v pondělí
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jenže to asi nestihne, když je to zítra Mad a on bude platit zálohu v pondělí


a hrome...
to uz je ted?
o jé Shocked
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, já to vím jen díky tomu, že 8.6. letím na dovolenou a vzhledem ke zbalenému kufru to datum už je tady Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 18:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Ted otazka pro PaDaK: nechali jste si delat zaluzie? Muzes mi nejakou firmu doporucit? S jakou castkou mam do toho "malickeho" bytu tak cca pocitat?


Cau, mame rolety - a delal nam je tchan, ktery ma svoji vlastni firmu a dostali jsme je darem Smile ale zeptam se na cenu a muzes se na ne prijit podivat - jako firmu doporucuji, byli rychli a prace je kvalitni (ale nevim, jak moc je to proto, ze to delali pro dceru majitele Wink )
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 20:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo, to se nekdo ma. To me nikdo nic zadarmo neda. Rolling Eyes Tak jsem mluvil s panem od CG, v pondeli jdu podepisovat rezervacni smlouvu. Tak snad si to do pondelka nerozmyslim.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 20:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V tech bytech, ukazkovy i ten na 9. patre, jsem byl tento tyden uz sestkrat. Dnes naposledy okolo pate. Pani na recepci ma ze me uz zachvaty smichu, vcera a dnes mi rikala, ze uz ji obcanku ani davat nemusim a automaticky mi podala klice od bytu na 11. a 9. poschodi. Laughing
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
V tech bytech, ukazkovy i ten na 9. patre, jsem byl tento tyden uz sestkrat. Dnes naposledy okolo pate. Pani na recepci ma ze me uz zachvaty smichu, vcera a dnes mi rikala, ze uz ji obcanku ani davat nemusim a automaticky mi podala klice od bytu na 11. a 9. poschodi. Laughing


... no vidíš, tak ten byt už ani nemusíš kupovat a máš ho i s recepční ... Wink Laughing Laughing Cool Very Happy
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 22:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojo... dostal jsem vizitku na pana prodejce a vzadu bylo napsano jeji tel. cislo
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 23:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
jojo... dostal jsem vizitku na pana prodejce a vzadu bylo napsano jeji tel. cislo


to ma tak nekdo stesti
ale za 6,5mega tam musi byt nejaka pridana hodnota, no ne?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 23:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tuhle pridanou hodnotu dokonce i velice rad uvitam.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2007, 19:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste dve otazecky. Dnes jsem byl v byte (pro zmenu) a prislo mi, ze je docela dost slyset hluk od Švehlovy ulice. Takze otazka pro ty, kdo maji byt orientovany na tuto stranu... je tomu tak nebo se to po zarizeni a zabydleni trochu zmirni?

A jeste s jakyma celkovyma mesicnima poplatkama bych mel na takto velky byt pocitat. Jsem sam. Diky moc.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2007, 21:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Jeste dve otazecky. Dnes jsem byl v byte (pro zmenu) a prislo mi, ze je docela dost slyset hluk od Švehlovy ulice. Takze otazka pro ty, kdo maji byt orientovany na tuto stranu... je tomu tak nebo se to po zarizeni a zabydleni trochu zmirni?

A jeste s jakyma celkovyma mesicnima poplatkama bych mel na takto velky byt pocitat. Jsem sam. Diky moc.



ad hluk - nemuzu porovnat, ale hluk ze stavby predci hluk ze Svehlovky Smile nicmene kdyz zavres okna, tak se sice skoro udusis, ale hluk to utlumi na minimum...

poplatky za takovy byt jsou cca pres 5kKc, ale podle me tam jsou hodne prestrelene poplatky za teplo...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem dnes zaplatil zalohu na bytecek. Pokud vse klapne, od srpna, zari bycho mohli byt sousedi.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
S
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 16:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vitej v klubu
   OfflineOsobní galerie SZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 18:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

welcome to the NZM
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 18:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

01010111011001010110110001100011011011110110110101100101 ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 20:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

454E4A4F59 3A2D29
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2