Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2007, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uuuuuuf. Ok, diky za uklidneni.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 06:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak za hodku a neco mam zaverecnou prohlidku. Najal jsem si odbornika, moc tomu nerozumim, tak jsem zvedavej jak to dopadne.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 06:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

držím palce. Myslím, že sis ani odborníka zvát nemusel, protože oni se docela snaží, zvlášť u tebe v bytě, který je už v podstatě dávno hotový a navíc předávají teď jenom jeden - ale jistotta je jistota, to je jasné, zvlášť u tebe, kde je to veliké Embarassed
Schválně se kdyžtak zeptej na tu dlažbu do koupelny, prosím - i pro tebe by bylo dobré mít 1-2 dlaždice navíc, kdyby něco Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 06:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neboj. Myslim na to... tata mi bude v koupelnach vrtat nejaky veci, tak z toho mam taky docela nervy...
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 07:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc Bow

Já jsem se taky hrozně bála nechat si vrtat do dlažby, ale dopadlo to dobře - mám přidělanou tyč ve sprch.koutě, skříňku na zdi, světlo.. a všechno kupodivu šlo. Je to asi opravdu kvalitní dlažba

Poradím ti akorát jednu věc, pokud budeš mít na dlažbě v kkoupelně fleky, je to vidět hlavně asi na té zelené, tak je to nech vyčiostit - zjistí toitž, že to nejsou špinavé fleky, ale vyžrané jakoby od kyseliny, prostě od nějakého čistícího prostředku, a nejdou odstanit. Já si toho tenkrát nevšimla, myslela jsem, že je to špinavé, a když jsem se to snažila sama poté "vyčistit", nešlo to. A teď už to reklamovat nemůžu, protože to jsem si mohla udělat klíďo sama..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 07:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ok, budu na to davat pozor. Diky.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 08:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to jsem taky zvědavej co tam nejdeš, případně sem přihoď seznam cos našel...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem doma... Prohlidka trvala neskutecnych 2,5 hodiny. Pan Bubnik byl ke konci uz dost nervni. Nedodelku se naslo celkem dost... cca 50 kousku, ale vsechno jenom kosmeticky veci. Vetsi veci byly snad jen tri... praskla zaruben dveri, odrena kachlicka vedle splachovadla a dost podstatna vec, ze podlahovy konventory vycuhuji cca 0,4 cm pres ukoncovaci listu (tedy 4 z 5), coz ale vypada na projekcni vadu, takze budu od CG vymahat nejakou kompenzaci. Uvidime, pristi pondeli mam kontrolu odstraneni zavad a bude tam pan od metrostavu, ktery to bude obhajovat. Ale myslim, ze proti mym dvou manikum nema absolutne sanci. Chvilema mi to bylo i trapny, protoze se jenom sepisovalo, ale pan, co jsem si ho najal, mi rikal... nestoji to milion ani dva ani tri... takze prudit, prudit, prudit... mate na to pravo. Pripojuji seznam....


seznam.jpg
 Komentář:
 Velikost:  195.82 kB
 Zobrazeno:  416 krát

seznam.jpg

Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jinak jeste otazka k podlahovym konventorum... prislo mi, ze to skoro vubec netopi... nastaveno na 30 stupnu, 3 stupen a ani po 10 minutach se to nezahralo. Je to normalni?
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stenlee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Rezidence Park Hostivar I

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myslim ze to bude tym, ze este nezacala vykurovacia sezona ..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie stenleeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To si nemyslim. V ostatnich mistnostech jsou radiatory a ty topily v pohode.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stenlee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Rezidence Park Hostivar I

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmmm ... tak potom netusim. Ten termostat by mal zabrat hned. Mal pre to p. Bubnik nejaku "vyhovorku" ?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie stenleeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2007, 15:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nebyl mi schopny k tomu vubec nic rict... pouze rekl, ze to chvili trva, nez se to rozebehne, nacez jsem mu odpovedel, ze by se to urcite nemelo rozbihat pul hodiny, ze to bych v zime taky mohl umrznout. Pry to necha odvzdusnit a prekontrolovat.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 06:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, je pravda, že v bytě 4+kk je víc nedodělků než v 1+kk, ale některé věci poznávám - zvláště ty různé spáry v koupelnách a u dlažby..
Ty máš topení v podlaze? Ooo, to by se mi taky líbilo Razz
Jinak co se týče topení - včera jsem ho zkoušela, a zatímco loni se mi začalo zahřívat hned, teď to trvalo taky asi půl hodiny, než byl celý radiátor teplý.. Čím to může být, nevíte?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 13:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Tak jsem doma... Prohlidka trvala neskutecnych 2,5 hodiny. Pan Bubnik byl ke konci uz dost nervni. Nedodelku se naslo celkem dost... cca 50 kousku, ale vsechno jenom kosmeticky veci. Vetsi veci byly snad jen tri... praskla zaruben dveri, odrena kachlicka vedle splachovadla a dost podstatna vec, ze podlahovy konventory vycuhuji cca 0,4 cm pres ukoncovaci listu (tedy 4 z 5), coz ale vypada na projekcni vadu, takze budu od CG vymahat nejakou kompenzaci. Uvidime, pristi pondeli mam kontrolu odstraneni zavad a bude tam pan od metrostavu, ktery to bude obhajovat. Ale myslim, ze proti mym dvou manikum nema absolutne sanci. Chvilema mi to bylo i trapny, protoze se jenom sepisovalo, ale pan, co jsem si ho najal, mi rikal... nestoji to milion ani dva ani tri... takze prudit, prudit, prudit... mate na to pravo. Pripojuji seznam....

tak to je slušný, očekávám něco podobného... Sad

odstranění vad a nedodělků do týdne, to jde, jak to bude ale s tím zbytkem? Za týden ti předají klíče a potom je tam už budeš pouštět na opravy osobně???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 13:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Presne tak. Okno se bude muset objednat, zaruben taky. Dodaci lhuta 6 - 8 tydnu.

To Vendy.... je mi lito, ale obklady se nekonaji. Jedine, co mi opreli o zed, byl kus podlahy... Pry nic nezbylo a p. Bubnik nema moznost jak mi nejaky navic obstarat.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
tak to je slušný, očekávám něco podobného...


Když si chceš předem kazit radost z bytu, tvoje věc. mabarcz má obrovský 4+kk, tak se není čemu divit, že tam našel tolik "závad", které jsou ovšem kromě těch 3 větších jen kosmetické vady, jak on sám napsal.. Já bych to tak nedramatizovala jako ty Twisted Evil Bytů už byly jenom na NZM předáné stovky a evidentně to šlo, tak nevím, proč by u tebe mělo dojít k nějakému dramatickému průběhu a měl bys mít seznam o 100 položkách???

citace:
odstranění vad a nedodělků do týdne, to jde, jak to bude ale s tím zbytkem? Za týden ti předají klíče a potom je tam už budeš pouštět na opravy osobně???


Vzhledem k tomu, že se jedná o hodně kosmetických věcí, tak to do týdne opravené bude. Jako to bylo u ostatních. Takže na to lze říct jediné - zbytečně to přestaň dramatizovat, michale!!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
To Vendy.... je mi lito, ale obklady se nekonaji. Jedine, co mi opreli o zed, byl kus podlahy... Pry nic nezbylo a p. Bubnik nema moznost jak mi nejaky navic obstarat.


Díky moc aspoň za optání.. Embarassed Přesně tak jsem to měla já, dali mi myslím 1 dlaždičku z předsíně..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 13:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechapu. Prece to nemuzou mit uplne tip top vymereny, ze jim to vyjde presne do posledni dlazdicky. Podle me keca.

Mel jsem tam pany z konkurencni spolecnosti Orco a naopak rikali, ze byt je udelan velice kvalitne. Ze tyhlety drobnosti se najdou vsude, v kazdym byte. Pokud by mel byt byt bez zavad, musel by byt co delnik to stavebni dozor. A to je nerealizovatelny.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Nechapu. Prece to nemuzou mit uplne tip top vymereny, ze jim to vyjde presne do posledni dlazdicky. Podle me keca.


Přesně tak. Minulý týden jsem mluvila s Kytýrem (mistr z Metrostavu) a tvrdil mi, že to mají přesně úplně na míru.. a když jsem mu řekla, že sousedi dostali skoro celou krabici dlaždiček navíc, tak mi řekl, že to asi teda neměli tyhle obklady (což je pravda..), ale nevím jak typ obkladů a dodavatelská firma souvisí s tím, jestli ti dají nebo nedají něco navíc. Ty naše koupelny jsou nadstandatr, je to drahé jak pes, takže podle mě má někdo z Centralu doma novou koupelnu Very Happy

citace:
Mel jsem tam pany z konkurencni spolecnosti Orco a naopak rikali, ze byt je udelan velice kvalitne. Ze tyhlety drobnosti se najdou vsude, v kazdym byte. Pokud by mel byt byt bez zavad, musel by byt co delnik to stavebni dozor. A to je nerealizovatelny.


Přesně to si myslím taky, proto mi přijde k smíchu, jak se tady všichni děsí, co je čeká a přitom to není tak hrozné. Fakt to jsou kosmetické drobnosti jako keramické rohy, spáry atd - věci, které jsou za pár minut opravené a ne závady bránící nastěhování. Spousta věcí se stejně projeví až časem, ale stojím si za tím, že ty byty jsou poměrně kvalitně udělané.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 14:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
citace:
tak to je slušný, očekávám něco podobného...


Když si chceš předem kazit radost z bytu, tvoje věc. mabarcz má obrovský 4+kk, tak se není čemu divit, že tam našel tolik "závad", které jsou ovšem kromě těch 3 větších jen kosmetické vady, jak on sám napsal.. Já bych to tak nedramatizovala jako ty Twisted Evil Bytů už byly jenom na NZM předáné stovky a evidentně to šlo, tak nevím, proč by u tebe mělo dojít k nějakému dramatickému průběhu a měl bys mít seznam o 100 položkách???

citace:
odstranění vad a nedodělků do týdne, to jde, jak to bude ale s tím zbytkem? Za týden ti předají klíče a potom je tam už budeš pouštět na opravy osobně???


Vzhledem k tomu, že se jedná o hodně kosmetických věcí, tak to do týdne opravené bude. Jako to bylo u ostatních. Takže na to lze říct jediné - zbytečně to přestaň dramatizovat, michale!!

takže mám také 4+kk, takže něco podobného je více než pravděpodobné (rád bych tvrdil opak, ale musela bys vidět jak to v bytě vypadalo), myslím si, že to vůbec nijak nedramatizuju...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já vím, že máš rozbité okno, tím to začíná, a že to v tobě evokuje pocit, že všechno bude špatně.. Ale fakt se neboj, nedramatizuj to, přistupuj k tomu pozitivně - a uvidíš, že to nebude tak hrozné Very Happy . Jen malý příklad, co se stalo u mě: při zjišťovací prohlídce jsem měla strop omítnutý tím způsobem, že vypadal jak struhadlo. Zapsalo se to do závad a já byla celý týden nebo jak dlouho to trvalo strachy bez sebe, že jak to budou znovu nahazovat, zničí plovoučky, ty pak budou muset znovu předělávat.. nemluvě o zničených dveřích, futrech atd.. Crying or Very sad a víš jak to dopadlo? Strop byl omítnutý rovně a nikde nebyl ani škrábaneček Sama před sebou jsem se styděla, že jsem se zbytečně nervovala Razz
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.9.2007, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Já vím, že máš rozbité okno, tím to začíná, a že to v tobě evokuje pocit, že všechno bude špatně.. Ale fakt se neboj, nedramatizuj to, přistupuj k tomu pozitivně - a uvidíš, že to nebude tak hrozné Very Happy . Jen malý příklad, co se stalo u mě: při zjišťovací prohlídce jsem měla strop omítnutý tím způsobem, že vypadal jak struhadlo. Zapsalo se to do závad a já byla celý týden nebo jak dlouho to trvalo strachy bez sebe, že jak to budou znovu nahazovat, zničí plovoučky, ty pak budou muset znovu předělávat.. nemluvě o zničených dveřích, futrech atd.. Crying or Very sad a víš jak to dopadlo? Strop byl omítnutý rovně a nikde nebyl ani škrábaneček Sama před sebou jsem se styděla, že jsem se zbytečně nervovala Razz

neboj, já se nijak nenervuju...
beru to sportovně, čas mě nijak netlačí...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vendy:tvoje "za kazdou cenu" obhajiba CG je az smesna.Byty jsou kvalitni?to mozna ano nejsem stavar to mi rekne az kamarad stavebni dozir co se mnou bude prebirat byt.Protoze to co vyrabeji u me v byte a v ostatnich je neskutecna drzost, protahovani cizich trubek tvym bytem, ale jiste ty urcite reknes, ze to je drobnost!.chovani CG je otresny.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sice tvému příspěvku díky množství překlepů a interpukčních chyb moc nerozumím, ale ráda bych podotkla, že za každou cenu CG neobhajuju. Jenom bydlím už rok v bytě od CG a jsem s ním spokojená. Nemyslím si, že by CG nějak výrazně vybočoval z průměru kvality staveb.
To, co ty tady popisuješ a co považuješ za "neskutečnou drzost" já nepovažuju za drobnost, ale za něco, co nemá význam zkoumat a pitvat, pokud tomu člověk nerozumí, což ty, jak sám píšeš, nerozumíš Very Happy
A pokud jsem si všimla, v tohle topicu se řeší něco úplně jiného než trubky ve tvém bytě
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tenhle topic je už úplně mimo ("Prosím o radu - před koupí bytu na NZM")...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, taky pravda, haha Very Happy
každopádně se zabývá koupí bytu na NZM, což je u mabarcze stále ještě aktuální, teda věci s tím spojené - a ne trubkama ve zdi na Nových Stodůlkách
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobre rano... Chtel jsem se zeptat. Od vcerejska mam uz i adresu Mikanova 3260/1... ale nikde nemuzu vycist smerovaci cislo. 10200 nebo 10600? A dalsi drobnost, kde se mam prihlasit k platbam na spolecnej ucet? Nebo to mi jeste vsechno rekne p. Bubnik? V CG jsem vcera podepsal predavaci protokol, dostal do ruky zlutou tasku s darkama... a nazdar.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj, tam kde dojdou argumenty je na miste narazka na moji gramatiku.Opravdu dokazes pobavit.Samozrejme ty trubky jsou drobnost co nema vyznam zkoumat a pitvat.Ano resi, jenom me bavi snad vsechny tvoje prispevky kde se rozcilujes, kdyz se nekdo vyjadri k tomu, ze neco neni tak jak by bejt melo(treba nejakej skrabanec na dverich atd.).Ty byty nejsou levny a ocekavam perfektni praci.Taky v praci neodevzdavam chybny projekty s tim, ze to jsou kosmeticky vady, ktery uzivatele zkousnou.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2007, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
no, taky pravda, haha Very Happy
každopádně se zabývá koupí bytu na NZM, což je u mabarcze stále ještě aktuální, teda věci s tím spojené - a ne trubkama ve zdi na Nových Stodůlkách


jj, tvoje prispevky jsou taky k tematu, to ziram.Nicmene s takovym fanatikem se neda rozumne bavit.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2