Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 17:09  Předmět:  verzus Nitro Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy zahradkáře i sousedy nezahradkáře!
Budu posílat dopis do Nitra se žádostí o slevu se zahrady (kvůli těm břemenům) Všiml jsem si, že soused hned vedle má na zahradě dokonce dva uzávěry -vedle sebe - od kanalizace. Nevím jestli tam plánovali postavit zahradu nebo žumpu. Je toho hodně, slevit by měli ze zahrad všem, doufám, že si to nenechá nikdo líbit. Ale to není vše, ten park co má být v hodnotě kolem 8 milionů a vypadá tak na maximálně na 3, bychom měli reklamovat všichni, to je podvod ůplně bijící do očí. Ať nám pošlou třeba rozpis položek za ten park, a předpokládám, že k tomu mají tak 5 milionovou marži! Silnice jsou v takovém stavu jako by je ostřelovali raketama, park, jako po chemických pokusech. A propos, jako třešnička na dortu je ta hezká ztržená lávka u Rokytky vedle parku, měli bychom tam vysadit liány a dopravovat se na druhou stranu jako Tarzani.
Nevím jak vy, já už si píšu projev pro média, už toho bylo na mě dost, mám prst na zpoušti.

Pozdravuji moc,
Pierre.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 17:34  Předmět:  Re: verzus Nitro Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale jo, Pierre, to co píšeš je vše pravda. Určitě by se mi líbilo dostat i slevu na zahradu, opravdu to pro mě bylo rozčarování, ta břemena. Ale v konečném důsledku jsme na hraně, co je psáno, to je dáno, tj. budeš muset Nitru dokázat, že nesplnilo smluvní vztah, že zahrada je v rozporu s užitnými vlastnostmi, které ti prodávající deklaroval v době prodeje, dobrý právník to zvládne.

Ten mediální tlak může fungovat, ale nejsem tak naivní, abych věřil, že naši drazí investoři otevřou pokladnu a mrsknou nám všem plošnou slevu. Co se týče dosázení parku - výměna odešlých stromů půjde za zahradnickou firmou. Mediální tlak by mohl způsobit a Nitro by mohlo objednat u zahradníků dodání dalších rostlin (jak říkám, i slepý vidí, že chybí střední a nízké patro), cesty z písku jsou olemované hnicím dřevem, které již drazí cyklisté rozlámávají, to lemování není ani standard a ta zemina, a proto i tráva, je místy skutečně žalostná, to by mohlo fungovat.

Nezafunguje-li to, bude záležet jen na nás, zda-li se domluvíme a dokoupíme další rostliny.

Vybudování lávky, to je věc jiná, se mi zdá, že investor čeká na městkou část a to se teda načekáme.

Co napsat závěrem, věc se má tak, že jsem chtěl dostat byt do užívání, když už jsem za něj v prosinci zaplatil a to se mi podařilo v minulém týdnu.

Teď se musím nadechnout... stejnak jsou nedořešené dveře, skla v oknech... takže peripetie nekončí...

Já teď musím z něčeho načerpat energii a pak zařídit byt, abychom se mohli přestěhovat. To je má priorita.

Pak se budu zabývat reklamacema mého majetku a spolupodílů, ale u těch spolupodílů očekávám aktivnější přístup dalších obyvatel projektu.

(Tak jako mě už napadlo, že metráž bytu není co měla být dle nezávisle závislého měření po sděleních sem příchozích je to možná i tak, že 3 % smluvní výměry byla překročena).

Nejdříve v říjnu se dle Ikonu sejde SVJ, tak to je o tom mít připravený soupis reklamací typu park a komunikace. Ale Ikon nás drží pěkně zkrátka už teď.

Mj. dobře si uvědomuji jednu věc, v projektu je řada obyvatel, kteří již bydlí třeba měsíc, třeba oni seberali síly a vystartují x Nitro s Tebou, já potřebuji nyní také trochu klidu před akcí kulový blesk. Připravíš-li to, pomohu v průběhu a bude-li to konstruktivní, určitě se k vyjádření nespokojenosti přidám aktivně.

Horatio

Pierre napsal:
Zdravím všechny sousedy zahradkáře i sousedy nezahradkáře!
Budu posílat dopis do Nitra se žádostí o slevu se zahrady (kvůli těm břemenům) Všiml jsem si, že soused hned vedle má na zahradě dokonce dva uzávěry -vedle sebe - od kanalizace. Nevím jestli tam plánovali postavit zahradu nebo žumpu. Je toho hodně, slevit by měli ze zahrad všem, doufám, že si to nenechá nikdo líbit. Ale to není vše, ten park co má být v hodnotě kolem 8 milionů a vypadá tak na maximálně na 3, bychom měli reklamovat všichni, to je podvod ůplně bijící do očí. Ať nám pošlou třeba rozpis položek za ten park, a předpokládám, že k tomu mají tak 5 milionovou marži! Silnice jsou v takovém stavu jako by je ostřelovali raketama, park, jako po chemických pokusech. A propos, jako třešnička na dortu je ta hezká ztržená lávka u Rokytky vedle parku, měli bychom tam vysadit liány a dopravovat se na druhou stranu jako Tarzani.
Nevím jak vy, já už si píšu projev pro média, už toho bylo na mě dost, mám prst na zpoušti.

Pozdravuji moc,
Pierre.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 20:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Se mnou počítejte taky.Spousta věcí se mi taky nelíbí a mlčet o nich nebudu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 08:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hojte všichni,

Horatio, máš tu malou zahrádku u vchodu nebo tu větší zezadu?
Jinak bez sítí to fakt nepůjde, zatím to řeším RAIDem do zásuvky, v jednom pokoji mám 3, v dalších po jednom

Domácí telefony vazbí i při zavřených dveřích, to je vyzkoušený, musí to opravit. Systém, že se musí nejdřív zazvonit, aby telefon byl funkční, je dneska u všech nových domácích telefonů bohužel normální.

Co se týče stromů, mám z IKONu potvrzeno, že se budou všechny na podzim přesazovat. Teď by to prý nemělo cenu, ale někdy v říjnu, že to budou předělávat, jako klasickou reklamaci.

Veřejná světla i po reklamaci dál nesvítí...

Přišla Vám už někomu nějaká pošta? poslal jsem sám sobě poštu ve čtvrtek minulého týdne a zatím nedorazila, tak budu volat dneska asi na poštu 98, jestli vůbec ví, kde Nepelova ulice je

Jinak se modlím, aby sousedi přes balkon (oddělený jen kovovou roletou) byli nekuřáci... Nedovedu si představit, že si zapálí cígo a smrádek mi půjde přímo do obýváku

Už tady začíná být dost živo, všude se různě kutá, stěhuje, vrtá... Docela sranda sledovat jak se to tady rychle zaplňuje...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 08:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky se k Vám přidám, hlavně kvůli tomu parku... Ten je fakt zoufalý!!!
Snad budou dosazovat keře apod. společně s novými stromy na podzim...
Doufám...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 09:18  Předmět:  :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milý Akime, no tak to jsi fantasta... s těmi keři na podzim...

Jo, ty sítě Ti dělá jaká firma? Viděl jsem sice v Hornbachu nějakou skládačku, ale asi bych bral rám v barvě oken, upravený na míru...

No, kuřáci, to je pekeliš záležitost, máme ve starém bytě souseda pod náma a je to horor... věř, že máš to štěstí a sousedé jsou nekuřáci.

H.

Akim napsal:
Taky se k Vám přidám, hlavně kvůli tomu parku... Ten je fakt zoufalý!!!
Snad budou dosazovat keře apod. společně s novými stromy na podzim...
Doufám...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 22:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojte zahradkari, nevite, jak to tu je s televizi. Kdyz jsem bydlel v Letnanech, tak tam byla digi, kterou jsem si chytal na svoji vlastni antenu pripojenou k TV. Nicmene, tu nemuzu chytnout vubec nic, a kdyz tak, digitalni signal je desny.
dikes, A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 01:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak info z IKONU:

Keře, stromy a další úpravy parku BUDOU - na podzim. V létě to nemá smysl sázet a na jaře sázeli jen to nejnutnější. Tak snad nekecají

Klíče od hřiště vyrobí a next week je dostaneme.

Veřejné osvětlení bude cca do 14 dnů. Je tam nějaký nevyřízený spor se Skanskou.

A konečně sítě do oken: zatím mi to nedělá žádná firma, teď jsem si vybral jednu z firem co máme všichni ve schránkách. Mají dodání do 3 - 5 dnů.

A ještě pošta: na Praze 98 mi řekli, že poštu dodávají správci, protože nemají klíče od baráků. Urgoval jsem na Ikonu a prý k předání klíčů doručovatelům dojde co nejdříve.

Jinak jsem koukal, že někteří obyvatelé už si přímo na balkon namontovali satelit (např. Digi TV) - taky o tom uvažuji, že bych tam talíř od UPC vrazil...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 08:10  Předmět:  jen houšť Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale to je milé a praktické, jak jsi produktivní, Akime:-), děkuji za řadu info z Ikonu

Beru tedy zpět, ohledně toho parku, dosází-li se a revitalizuje na podzim , když to říká Ikon.... Mně pí Adamová pouze přímo odpověděla na přímou otázku ,co udělají s uschlými stromy, že je vymění na podzim. Tak to snad zahrne i ten trávník, o něm se nedá moc říkat, že je správně založený. Jsou místa, kde děti zakopnou a rozbijí si kolena o lezoucí cihly a kamení - nesprávná zemina, chtělo to alespoň 10cm ornice. Když jdete po parku, je to vidět, zejména tam, kde skonaly ty břízy, že je to jak troud a směs stavebního odpadu a ne jnějaká ornice či zahradní substrát.

Ad sítě, také jsem se na ty nabídky ve schránce na minutu mrknul. Ty bambusové žaluzie jsou krásné, ale mít venkovní a ještě vnitřní, krásné, ale zbytečné... sítí jsem si všiml, tak jsem zvědavý na cenu.... cinknu jim....

H.

Akim napsal:
Tak info z IKONU:

Keře, stromy a další úpravy parku BUDOU - na podzim. V létě to nemá smysl sázet a na jaře sázeli jen to nejnutnější. Tak snad nekecají

Klíče od hřiště vyrobí a next week je dostaneme.

Veřejné osvětlení bude cca do 14 dnů. Je tam nějaký nevyřízený spor se Skanskou.

A konečně sítě do oken: zatím mi to nedělá žádná firma, teď jsem si vybral jednu z firem co máme všichni ve schránkách. Mají dodání do 3 - 5 dnů.

A ještě pošta: na Praze 98 mi řekli, že poštu dodávají správci, protože nemají klíče od baráků. Urgoval jsem na Ikonu a prý k předání klíčů doručovatelům dojde co nejdříve.

Jinak jsem koukal, že někteří obyvatelé už si přímo na balkon namontovali satelit (např. Digi TV) - taky o tom uvažuji, že bych tam talíř od UPC vrazil...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty bambusové žaluzie jsou fajn, ale jsou drahý.... Sad
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsou šíleně drahý!!!!Do jednoho toho eurookna jak je balkon 12 500!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je daň za to, že máme krásný velký okna... Doufám, že další daň nebude obrovský doplatek za topení...

Mám dotaz - koukala jsem do katastru a u bytu už mám založené řízení na změnu vlastnictví (z Nitra na mě), ale u zahrádky ne. Máte to někdo taky tak? Je pro to nějaké vysvětlení, nebo mám zase dupnout na Nitro?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ondra Veleminsky
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: 198 00 Praha 9, Nepelova 953/7 (doufám)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny nové sousedy, už nějakou dobu pročítám diskuzi a nestačím se divit co všechno je špatně. S přítelkyní jsme koupili byt č. 425 a protože vím jak Skanska staví /kamarádi koupili byt na Chodově a v protěším domě neudělali v bytě chodbu, protože špatně měřili vzdálenosti a prostě nezbylo na ní místo) nechali jsme si geodetama přeměřit byt. Výsledek je takový, že čistá podlahová plocha je o 1,7 m2 menší, což znamená že celé prohlášení vlastníka je chybně/neplatné. Advokát již píše dopis a jsme zvědaví co se bude dít. Cool
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Ondra VeleminskyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ondra? Ahoj, tak to jsme sousedi, já mám 426 a Sousedka je hnedle pod náma
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hojky mám dotaz, kdo Vám sdělil výši záloh podle toho návrhu na vklad jak jste ho scanovali na IKON? Díky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim sousedy, ja mam 445 a kdyz jsem si ho promeroval sam, tak mi vyslo asi cca o 1 m2 mene, nez v projektu, takze jsem byl prekvapeny, ze mam byt cca o metr vetsi nez v projektu Sad
nemate nejaky kontakt na cloveka, co by mi to nezavisle premeril?
Diky, Ales
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravím čtyřkaře (dům č. 4) i ostatní...

Je tu někdo, kdo by měl po proměření problém s metráží bytu 2+kk? Už takhle jsme z podlahové plochy bytu spadli z 51,69 m2 na 50,8 m2, tj. - 0,89 m2, 3 % jsou v našem případě 1,55 m2. Samo, že se dobrat na dané 3% a dostat 120 tisíc by se mi moc líbilo a přál bych to sobě i Nitru, sobě za odměnu, jemu za to utrpení

Ale vážně, tušíte někdo kolik stojí takové geodetické proměření?

Horatio

alevy napsal:
Zdravim sousedy, ja mam 445 a kdyz jsem si ho promeroval sam, tak mi vyslo asi cca o 1 m2 mene, nez v projektu, takze jsem byl prekvapeny, ze mam byt cca o metr vetsi nez v projektu Sad
nemate nejaky kontakt na cloveka, co by mi to nezavisle premeril?
Diky, Ales
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 16:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

helou vespolek,
tak sem to dneska konečně podepsal a zejtra klíče a o víkendu stěhování
to horatio: přeměření počítej od geodeta s kulatym razítkem 50Kč/m2.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 17:57  Předmět:  Plocha bytu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Take helou sousede.

u nas se ledy zda se take pohnuly, nicmene stale jeste neprolomily - na klice si nejakou dobu jeste pockame a zatim Vam tise zavidime Crying or Very sad

Ohledne aktualniho tematu plochy bytu: Vim, ze se to tu probiralo nekolikrat, ale nevi nekdo nahodou, jakym zpusobem by se mela plocha bytu pocitat? Chtel bych to priblizne premerit a v pripade priblizeni se hranice 3% nechat premerit oficialne. Ta investice by se pak urcite vyplatila.

Mimochodem jsem byl prekvapen, jak rychle se k nam dostal nesvar se psi na hristi Evil or Very Mad Zajimave jsou v tomto smeru nektere diskuze obyvatel hostitelu tohoto fora - obyvatel Noveho zahradniho mesta, kteri se tam potykaji jeste s kuraky. Az budu mit cas, opet to pohledam, mohli by jsme se inspirovat. Tahat extra klice na hriste mi neprijde jako nejstastnejsi stastne reseni, vyresi-li to vubec neco. O kouricich sousedech je tam take neco.

Zatim zdar a silu!
Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ondra Veleminsky
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: 198 00 Praha 9, Nepelova 953/7 (doufám)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 21:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S tou plochou to už nebude o těch 3 %, ale o tom, že v prohlášení vlastníka je chybně napsaná výměra a prodali něco, co neodpovídá skutečnosti. Rozhodně to tak nenecháme a klidně se budeme i soudit ... Pro výpočet podlahových ploch je několik teorií a zákon to přímo nestanovuje. Někdo tam počítá vnitřní příčky, nekdo zase jenom to kam se dá postavit nábytek tj. bez průchodů. Dnes jsme byli v bytě uklízet, každé okno je poškrábané, podlaha je poškrábaná a zvednutá, v ložnici je hrbolatá stěna. Ještě že se stěhujeme až za 2 měsíce, je spousta času reklamovat a reklamovat a reklamovat ......
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Ondra VeleminskyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 07:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nebojte se hledat na netu, rozeslal jsem poptávky na žaluzie do několika firem a nabídky jsou výrazně NIŽŠÍ než od těch firem co máme ve schránkách!!!

MartiaP napsala:
Jsou šíleně drahý!!!!Do jednoho toho eurookna jak je balkon 12 500!!!
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 09:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Akime, můžeš mi prosím poslat kontakt na nějakou dobrou nabídku?
Na netu už jsem hledala, ale ještě jsem neměla čas rozesílat poptávky... Díky!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousedi, chtěla jsem se zeptat, neznáte níhodou někoho, kdo by mi obložil obkladem 3m2 kuchyně?Obklad mám, potřebuju to jenom nalepit.....díky předem
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 10:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartioP: já mám známého, který bude obkládat kuchyň mně. Je strašně pečlivej a šikovnej a už léta obkládá pro moje rodiče. Jedinej problém je, že je dost vytíženej, ale mohla bych se ho zeptat. 3m2 by mohl mít za 2 hodiny obložené - máš dlaždičky, nebo mozaiku? U nás bude v pondělí 11.8.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedko, to bys byla zlatá!!!!To by mohl odskočit hnedle vedle:o) mám klasický obklad, kostky 10x10 tuším.Mám i lepidlo na obklad.Zeptala by ses ho prosím? Vyřešil by se mi poslední problém.....seš moc hodná
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 11:12  Předmět:  pronájem venkovního parkingu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
měl by někdo zájem o dlouhodobý pronájem venkovního parkingu č. 136 ? Případně pište na shimpi@centrum.cz.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 14:18  Předmět:  Re: zahrady Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

my máme "konečně" přejímku za sebou a teď tedy můžeme řešit podpis smlouvy. Nicméně dopis s žádostí o slevu za zahradu (krom jiného) jsme už Nitru také poslali. Tak uvidíme, i když jsme spíš realisti:(.
Jinak je teď pro nás prioritou fyzicky dostat byt a začít ho připravovat k přestěhování. Ale pak se do toho určitě rádi obujem.Smile

Pierre napsal:
Zdravím všechny sousedy zahradkáře!
Promiňte, jsem asi moc smělý, no stejně si myslím, že to s těma zahradama byl na nás podvod, a to si nenechám líbit. Já jsem v době podepisování RS a SSBK nevěděl, že nebudu moct v budoucnu na své zahradě vysázet trvalé porosty nebo stavět, byl jsem v dobré víře s tím, že kupuji plnohodnotnou zahradu, ze strany Nitra, to byl dobrý reklamní tah, a myslím, že kdyby od začátku otevřeně říkali, že na zahrade se nebudou vysázet trvalé porosty kvůly břemenům, každý by se jim na to vy... Je to podvodné jednání. I když mám menší zahradu, budu s tím něco dělat, no myslel jsem, že nás bude víc.
Budu se snažit řešit to nejdříve dopisem s žádostí na slevu. Uvidím co bude. V případě, že bude investor dělat mrtvého brouka, hodlám použít všech mediálních prostředků a to včetně TV, jakých se dovolám. Už si připravuji námět na reportáž. Dokud nebudu mít slevu, tak neustoupím. Budu věřit, že se ke mě přidají i další, co si to nenechají líbit.
Pozdravuji moc všechny,
Pierre!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 06:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdarvím všechny...

Co se týče žaluzií, tak zajímavou nabídku mi poslali z www.sundrape.cz - tak tam mrkněte.

A teď pozor - v objektu je ve všech barácích digitální televize!!!

Včera jsem si zapojil TV s integrovanými digitálním tunerem a mám všechny český TV i digiálně: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 sport, NOVA a k tomu analogově i PRIMA a 6 německých kanálů (RTL, RTL 2, SUPER RTL, EUROSPORT, EURONEWS, VOX).

Včera sousedi v domě vrtali do 23:00 hodin - vzhledem k poznámce v Návodu na užívání bytu, že by se mělo vrat max. do 19:00 hodin to bylo docela vtipný

Pošta prý už bude chodit, klíče doručovatelé dostali.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 07:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Sousedko, tak bych ho asi využil - k přilepení cca 4 dlaždiček mezi zrcadla.... myslíš, že by to šlo?

Sousedka napsala:
MartioP: já mám známého, který bude obkládat kuchyň mně. Je strašně pečlivej a šikovnej a už léta obkládá pro moje rodiče. Jedinej problém je, že je dost vytíženej, ale mohla bych se ho zeptat. 3m2 by mohl mít za 2 hodiny obložené - máš dlaždičky, nebo mozaiku? U nás bude v pondělí 11.8.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Akime, a jaky mas signal? Ja mam setbox na digi TV a chytam to teda ve velmi spatne kvalite i s antenou, kterou mam pripojenou
A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2