Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No podle mne je skoda, ze jste z toho udelali neverejnou zalezitost. Vzhledem k tomu, ze stejna spravni firma byla urcena pro vsechny lokality by bylo urcite nejucinnejsi postupovat pri jednanich s ni ne-li stejne, tak alespon obdobne. Takto se asi sily byudou tristit a argumenty hure hledat / sdilet. Nebo zakladate nejaky ilegalni spolek Smile
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak k odpadu, pro acko stoji pred barakem 4 popelnice1100 litru vyvoz 3x tydne tj poplatek 2952 mesicne za jednu popelnici. takze cca 12k mesicne, a rozpocitat je to nutnena osoby ne na byty. tak uvidime.


Naposledy upravil Fefi dne 29.3.2006, 13:45, celkově upraveno 1 krát.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja bych se ani tak neprel o vysi poplatku. V byvalem najmu to nemel majitel bytu mensi (naopak mel vzhledem ke stari domu podstatne vyssi fond oprav), a 2 kolegove jsou shodou okolnosti predsedove spolecenstvi ve svych domech (jeden na Lhotce, druhy v Jesenici) a vysi maji podobnou, jako se tady psalo o 2kk coz je i nas pripad. Nepripadalo jim to moc.

Spis jde podle me o presnou definici toho, co je predmetem plneni, jaky je rozsah... Fakt je, ze platit za zeplo ve spolecnych prostorach, kdyz tam neni vytapeni je tak trochu kocourkovska polozka. Ale kdyby to tady nezaznelo, nevsiml bych si toho. Pokud budou ze zaloh preplatky, budou samozrejme vraceny nebo zapocteny pri vyuctovani, ktere by melo byt take po polozkach. Ovsem aby pak K.O. neoperovalo s tim, ze uklid znamena 1x za mesic setrit podlahy na chodbach...


Naposledy upravil MUSTANG dne 29.3.2006, 13:14, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 12:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Tak mě sice vrátili, ale spočítali to pěkně blbě. Za období od 6-12. 2005 což je 7 měsíců mi napsali, že zálohy, které jsem zaslal byly 12500,-. přitom 3700,- x 7 měsíců je podle mě okolo 25000,- tak kde je ten zbytek. To mě normálně okradli. Budu to ihned reklamovat. Samé podvody, tomu už nelze ani říkat chyby.
Z fóra obyvatel v přípotoční ul. k zúčtování těch přeplatků ... Wink To už by ale zase bylo do jiného tématu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja vim, jen se bojim, abysme se dopredu zbytecne ne-samonasirali.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
ja vim, jen se bojim, abysme se dopredu zbytecne ne-samonasirali.


bude to chtit klid a duslednou kontrolu zuctovani - tomu predchazi zjisteni o konkretne popsanych sluzbach, do doby nez nedostaneme presnou specifikaci sluzeb, tak nic neplatime ani nepodepisujeme.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 15:13  Předmět:  20:00 hod Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj rád bych se přidla jako zástupce bloku C, jelikož jsem se zaregistroval dnes uvítal bych prosím podrobnější informace díky je možné mi dát odpověd do půl hodky, pak již nebudu na netu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už jsme t? přidali ... Wink

Záleží, co všechno bys rád věděl ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak dneš už do bohužel nezvládám zapojím se do fóra zítra
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 17:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
ja vim, jen se bojim, abysme se dopredu zbytecne ne-samonasirali.


Naprosto souhlasím. koneckonců přeplatky se vrátí a přesný rozpis poplatků je běžnou záležitostí konečného vyúčtování. Nebo se mylíměněkdo se zmínil, že je zbytečně velký příspěvek do fondů oprav. Chápu, že barák je nový, nicméně peníze ve fondu neleží jen tak a rovněž se úročí.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 19:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pevahu napsal(a):
No podle mne je skoda, ze jste z toho udelali neverejnou zalezitost. Vzhledem k tomu, ze stejna spravni firma byla urcena pro vsechny lokality by bylo urcite nejucinnejsi postupovat pri jednanich s ni ne-li stejne, tak alespon obdobne. Takto se asi sily byudou tristit a argumenty hure hledat / sdilet. Nebo zakladate nejaky ilegalni spolek Smile


My se nejdřív sejdeme, pak ten text zveřejníme k připomínkám. Nejsme ilegální a nechceme. Bylo to tak (je to můj názor) z praktického hlediska Laughing

A díky i za tento pohled na věc
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 19:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MolaRam napsal:

Naprosto souhlasím. koneckonců přeplatky se vrátí a přesný rozpis poplatků je běžnou záležitostí konečného vyúčtování. Nebo se mylíměněkdo se zmínil, že je zbytečně velký příspěvek do fondů oprav. Chápu, že barák je nový, nicméně peníze ve fondu neleží jen tak a rovněž se úročí.


úročí? tak o tom něco vím... pokud by prostředky nechali na BU, tak je požere inflace, museli by je jinak obezřetně investovat... ovšem to by museli být odborníci. A na to KO nevypadá...
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ruprt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.4.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: zatím nevím

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 20:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

proběhlo již nějaké setkání kde by se řešil tento problémě Ty poplatky jsou fakt přemrštěné. Správní firma 140! úklid 390! výtah je taky drahý, v předešlém bytě jsem platil 45Kč do třetího patra a výtah byl též nový, když to vynásobím 2x, tak to máme 90Kč. Já vidím tři možná řešení: KO s námi bude ochotna p?edělat smlouvu, najdeme si jinou společnost, žádná poradenská společnost:) snad si vše můžem dělat sami: zaplatit účetní, uklízečka vyleští podlahu každý den za 15 klacků hrubého měsíčne a ještě bude děkovat ....zas tak časově náročné to být nemůže.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruprtZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 20:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

proběhlo - podívej se do tohoto tématu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkousel uz nekdo kontaktovat tu KO firmu? si myslim ze kdyby se nekdo z nich treba chtel ukazat tak bych ho rad potkal
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marciana
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: nzm a

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 20:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chteli jsem se zeptat jaky je stav s ko poradenstvimě na zaklade dopisu mame do 14ti dnu podepsat a odeslat kryci list sluzeb a moc se nam do toho nechce z jiz vyse jinymi uzivateli citovanych skutecnosti... jak to resite vy? zatim v pze jsme velmi sporadicky... takze sbirame informace jenom tady.. kontaktovali jsme tel stavebni dozor a ten taky nic blizsiho nevi.. jedine pry na centrale cg na konzultacich.. tam jsme ani nevolali.. otazka zni? zajimalo by nas kolik % novych spolubydlicich na A podepsalo nebo mini podepsat a kolik je v opozici?
Rak Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie marcianaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 21:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

viz forum s diskuzi, nebo nastenky v domech A a B, klicem je nic neposilat, jinak budes automaticky souhlasit se smlouvou, kterou neznas. Doporucuji nechat se zaradit do patricne skupiny bytoveho domu a ziskas tak pristup ke 12tistrankove diskusi na toto tema, vc. navrhovaneych postupu a navrhu dopisu s otazkami smerem na KO a CG
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
marciana
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: nzm a

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 21:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...dekuji, hned to udelam, v sobotu budeme v pze tak kouknu na nastenku
Rak Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie marcianaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 22:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nám stále ještě nic nedošlo. Vám ostatním ano?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marciana
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: nzm a

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 22:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

..taky nic..
Rak Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie marcianaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
klicem je nic neposilat, jinak budes automaticky souhlasit se smlouvou, kterou neznas. Doporucuji nechat se zaradit do patricne skupiny bytoveho domu a ziskas tak pristup ke 12tistrankove diskusi na toto tema, vc. navrhovaneych postupu a navrhu dopisu s otazkami smerem na KO a CG


No my sme KO poslali naspat ten ich milostny list, ale s poznamkami k jednotlivym bodom a ze s tym nesuhlasime... A posleme aj pozdrav CG
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Ahoj, nám stále ještě nic nedošlo. Vám ostatním ano?

taky nic, ale asi to bude tim, ze tu zatim bydlime teprve tyden Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam otazku pre tych, ktorym list od KO uz prisiel - prisiel vam na adresu trvaleho pobytu doporucene? Cize ignorovali korespondencnu adresu v zmluve s CG? Pokial ano, tak sa tento list ku mne zrejme len tak lahko nedostane a asi sa im vrati nas5... Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že při podpisu předávacího protokolu v CG jsem vyplňovala, kam chci posílat poštu do doby než dostaneme adresu a kam, až ji dostanu. Takže tam nejspíš přijde i tenhle KO dopis.
mě přišel cca 3 týdny od chvíle, kdy jsem převzala klíče. Mám ho ale u rodičů, tak jsem ho ještě neviděla. Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ano dopis mi prisel doporucene na ardesu trvaleho bydliste (nastesti ceska posta nekdy funguje takze me to mohla matka vyzvednout)
niki: ani to nechtej videt Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Mam otazku pre tych, ktorym list od KO uz prisiel - prisiel vam na adresu trvaleho pobytu doporucene? Cize ignorovali korespondencnu adresu v zmluve s CG? Pokial ano, tak sa tento list ku mne zrejme len tak lahko nedostane a asi sa im vrati nas5... Smile
Ano, je to doporučený dopis na adresu trvalého bydliště!
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david: no jen mi to ségra četla do telefonu... protože to taky bez problémů doručili komukoliv, kdyby nebyl nikdo u nás doma, nechávají to i u sousedů... a taky když vidím tu debatu a ohlasy, ani se na to netěším Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Roxy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 43
Založen: 28.3.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: NZM A

brazil.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Mam otazku pre tych, ktorym list od KO uz prisiel - prisiel vam na adresu trvaleho pobytu doporucene? Cize ignorovali korespondencnu adresu v zmluve s CG? Pokial ano, tak sa tento list ku mne zrejme len tak lahko nedostane a asi sa im vrati nas5... Smile

Ahoj , mě dopis přišel doporučeně a na adresu trvalého bydliště, tedy i tu adresu co mám ve smlouvě atd.
Lev Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie RoxyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki: koukam jak koulis ocima takhle sem vypadal taky kdyz sem to votevrel a po trech vterinach se to zmenilo na asi tohle
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
niki: koukam jak koulis ocima takhle sem vypadal taky kdyz sem to votevrel a po trech vterinach se to zmenilo na asi tohle
Nestraš !!! Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2